KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 6801809
nr 680 1809
Akvarell
Signerad HC (Hugo Cedersköld) -1881, Porträtt av Överstelöjtnant Carl Fredrik Krook, 21, 5x16, 5
Kondition: oramad
Utrop:
100 kr
Såld:
150 kr
måndag 7 februari 2011
kl 17:33:08
7/2 16:27:26
100 kr
7/2 17:21:46